حجم بازی Far Cry New Dawn لو رفت

  • ادمین
  • اخبار ,
  • 447 بازدید
  • تاریخ : ۲۱ بهمن ۹۷

داستان بازی Far Cry: New Dawn هفده سال پس از Far Cry 5 به وقوع می‌پیوندد. این بازی دنباله‌ای بر نسخه‌ی قبلی است اما در عین حال از آن به عنوان نسخه‌ی جدیدی از سری Far Cry یاد می‌شود البته باید این نکته را هم ذکر کرد این برای اولین بار است که برای سری محبوب بازی های Farcry یک نسخه دنباله دار عرضه میشود . پس از گذشت هفده سال از انفجار اتمی، شهر Hope County از منطقه ای خراب شده به سرزمینی سرسبز و خوش آب و هوا تبدیل شده است که به سبب تغییرات ایجاد شده در طبیعت، حیوانات و گونه‌های گیاهی جدید با رنگ‌های مختلفی در بازی وجود دارند. در این نسخه بازی‌بازان کنترل شخصیت جدیدی را به دست خواهند داشت. آن‌طور که به نظر می‌رسد، دو شخصیت زن حاضر در تصویر روی جلد Far Cry: New Dawn، شخصیت‌های منفی اصلی این نسخه خواهند بود. همان طورکه گفتیم این بازی از انتهای بازی Farcry 5 می باشد و طبق همین نکته انتظار می رود که ضدقهرمان قبلی نیز همچنان حضوری پر رنگ داشته باشد هرچند شخصیت های جدید نیز با ورود خودشان غافلگیرمان خواهند کرد

منابع خبری معتبر امروز عنوان کردند که که حجم دیتای بازی Far Cry New Dawn در ایکس‌باکس وان معادل ۲۲ گیگابایت و در  رایانه‌های شخصی، این حجم  ۳۰ گیگابایت است.

حجم دیتای این بازی، در نگاه اول گرچه پایین‌تر از بازی Far Cry 5 به نظر می‌رسد، ولی احتمالا چندان هم سورپرایز کننده نیست. در این زمینه، فار کرای ۵ به عنوان پیش‌درآمد بازی New Dawn، تقریبا به فضایی ۴۰ گیگابایتی نیاز داشت، ولی حتی با درنظر گرفتن استفاده مجدد نقشه بازی در نسخه جدید، این بازی تجربه کوتاه‌تری نسبت به نسخه پنجم سری است. البته، تجربه کوتاه‌تر و همچنین استفاده مجدد از نقشه جهان‌باز بازی قبلی، به این معنی هم نیست که یوبی‌سافت  اهمیت چندانی برای بازی  قائل نبوده است؛ در این ارتباط،(Jean-Sebastien Decant) به عنوان کارگردان خلاق بازی، قبلا گفته بود که Far Cry New Dawn به شکلی ساخته شده تا هویت مستقل و مختص به خودش را داشته باشد؛ بر این اساس و با بازگشت حیات و جوامع به این دنیا، گروه‌های مختلفی هم شکل گرفتند، شیوه Craft کردن و ارتقا اسلحه‌ها به کلی دگرگون شده و تاثیرات مواد رادیواکتیو در محیط بر روی گونه‌های جانوری و هوپ کانتی دیده می‌شود. داستان جدید و دو ضدقهرمان به نام‌های Mickey و Lou نیز از دیگر مواردی هستند که نشان می‌دهند این بازی، چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

mohsenfallah
mohsenfallah-2
mohsen-3

mohsen-4

مطالب مرتبط

نقد و بررسی بازی Pes 2019 | آب و آتش سازندگان
بازی Anthem احساسی ترین بازی شوتر چند سال اخیر
capcom درحال ساخت بازی Resident Evil 8 است | از شایعه تا واقعیت
برندگان مراسم Steam Award 2018 مشخص شد | تجدید دیدار بزرگان