بهترین ترکیب‌ها در بازی Pes2019

بعد از سالها اکثر منتقدان و گیمر‌ها اعتقاد دارند که بازی Pes2019 یکی بهترین عنوان‌های سری بازی های Pes می‌باشد بازی Pes2019 نسبت به سال گذشته و بازی Pes2018 تغییرات بسیار مثبت و روبه جلویی داشته است که باعث شده امسال اکثر گیمرها از این عنوان راضی باشند و بازی خوبی را در لحظات اوقات و فراغت خود تجربه کنند. در همین حال نیز سیستم ها و چینش ها همان طور که در دنیای واقعی نقشی اساسی و حیاتی دارند در دنیای گیم و به خصوص فوتبال نیز برای گیمر ها به یک نکته بسیار قابل توجهی تبدیل شده اند به شکلی حتما باید با دقت و آگاهی زیادی ترکیب و سیستم خود را بچینند با ما همراه باشید تا در این پست چند ترکیب و نوع خوب بازی کردن را معرفی کنیم

۴-۳-۳ | جرقه‌ای برای پیروزی در بازی در لاک دفاعی

بازی Pes2019 نسبت به سال های گذشته  در گیم پلی بازی شاهد کاهش چشمگیر سرعت بوده ایم شما هیچ وقت در بازی Pes2019 نمی‌توانید مانند گذشته توپ را از دفاع برداشته و باسرعتی باور نکردنی خود را به محوطه جریمه تیم حریف برسانید موضوع اصلی برای این که بخواهید از این ترکیب استفاده کنید باید تیم هایی را انتخاب کنید که داراری دو مدافع کناری و دو مهاجم گوشه تهاجمی و پرسرعت داشته باشند که بتوانید در حملات ناموفق تیم حریف به سرعت همرچه تمام تر ورق را برگردانید و با دو مدافع کناری پرسرعت خود توپ را به مهاجمان رسانده و با شیوه هایی مثل سانتر به گل برسید و یا اگر که مدافعان کناری  و مهاجمان گوشه شما علاوه بر سرعت بازیکانی هستند که از تکنیک، تاکتیک فردی و یا قدرت بدنی خوبی برخوردار هستند می‌میتوانید از شیوه هایی مثل ایجاد موقعیت های تک به تک استفاده کنید و به گل برسید دوتا از بهترین تیم هایی که به خوبی میتوانید در بازی Pes2019 از ترکیب ۳-۳-۴ برای آن ها استفاده کنید تیم‌های پرستاره ای مثل بارسلونا و رئال مادرید هستند

طبق تصویر شما باید در تیم رئال مادرید وظایف دفاعی میانی را به بازیکنانی مثل تونی کروس کاسمیرو و مودریچ بسپارید تا بتوانند محیط میانی بازی را با سرعت خوبی مدیریت کنند از طرفی گوشه چپ را حتما به مارسلو بسپارید تا بتواند در صورت حمله ناموفق از سوی تیم حریف توپ در همان راستای سمت چپ به سرعت حرکت دهد و توپ را بتواند از سمت چپ تیم خودتان که میشود سمت راست تیم حریف سانتر کند در این شرایط حتما باید بازیکنی پرسرعت و با قدرت بدنی بالا مانند بیل را مهاجم گوشه سمت راست خود قرار دهید تا بتواند در صورت سانتر صحیح با سرعت از سمت راست خود را به محیط میانی محوطه جریمه تیم حریف برساند و قد بلند و قدرت بدنی بالای خود  با ضربات سری زهردار توپ را وارد دروازه تیم حریف کند.

درتیم هایی مثل بارسلونا با توجه این که این تیم واقعا مانند یک جعبه ابزار همه کاره عمل می کند و در همه پست ها واقعا بازیکن دارد و می‌توانید از ترکیب های متفاوت استفاده کنید برای مثال میتوانید از جوردی البا در سمت چپ و از سرجیو روبرتو در سمت راست تا بتوانند با سرعت هرچه تمام تر توپ را به عثمان دمبله یا مسی برسانند که با تکنیک فردی بالای خود توپ را از گوشه به محوطه میانی پشت محوط جریمه دشمن برسانند و با یک ضربه رعد آسا تیم بتواند به گل برسد . شما  در تیم بارسلونا با توجه به میانگین قدی کوتاه بازیکنان این تیم شما نمی توانید از راه سانتر از گوشه ها به گل برسید چون مطمعن باشید هر تیمی که حریف شما باشد بدون استثنا حملات و سانتر های شما را توسط دفاع خود دفع خواهد کرد.

شما  می‌توانید از مهارت فردی بالای مسی و قدرت تمام کنندگی فوق العاده مهاجم نوک آتشین بارسلونا یعنی  سوارز در قلب خط حمله استفاده کرده و با کوتینیو و مالکوم به آن‌ها توپ رسانده یا حتی با استفاده از خود این دو مهاجم کناری به دل خط دفاع حریف بزنید. وظیفه کنترل خط میانی در این چینش فوق العاده  بر روی دوش  الکس ویدال و سرجیو بوسکتس خواهد بود که همزمان می‌توانند ارسال توپ برای مهاجمان را هم برعهده بگیرند.

زمانی که ترکیب شما دفاعی‌تر می‌شود و دیگر نیازی به گل زدن ندارید، بهتر است تنها با همان سوارز و مسی به عنوان مهاجم‌های نوک بازی کرده و کوتینیو و مالکوم را به جای مهاجم‌های کناری به هافبک‌هایی تبدیل کنید که علاوه بر وظیفه ارسال توپ برای مهاجمان، در کارهای دفاعی نیز شرکت می‌کنند. دو بازیکن میانی یعنی بوسکتس و الکس ویدال هم در حالت دفاعی یک خط به عقب‌تر خواهند رفت تا در نقش هافبک‌های دفاعی از فشار حملات تیم مقابل بکاهند.

 

پیروزی به سبک مستر خاص 

قطعا بعد از انتشار بازی Pes2019 یکی از گزینه هایی که کاربران حتما مدنظر دارند برای انتخاب تیم، تیم آقای خاص یعنی خوزه مورینیو و منچستر یونایتد هست  با توجه به وضعیت این تیم در در حالت دفاعی، بهتر است تا هافبک‌های میانی و دفاعی و مدافعان تیم خود را نزدیک به یکدیگر نگه‌داشته و چینش خط عقبی تیم خود را روی خط دفاع خود نگه دارید و تمرکز روی قسمت عقبی تیم یعنی دفاع خود باشد
در حالت حمله و هجومی ،‌ با آوردن خط آفساید به نزدیک میانه  وسط زمین ،‌ مدافعان شما می‌توانند در بازی‌سازی و کنترل توپ و یا به طور کلی در به دست گرفتن افسار بازی ، تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند. پوگبا و فرد به عنوان دو هافبک مرکزی تیم می‌توانند همزمان هم در دفاع به داد تیم رسیده و هم زمینه‌ساز حملات رعدآسا و زهردار  منچستر یونایتد باشند. البته کار درست این است که ماتیچ به عنوان هافبک دفاعی تیم را در همان پست اصلی خود باقی گذاشته تا وظایف قطع توپش را به خوبی انجام دهد.
این تیم مهره‌ها و بازیکنان خوب و بسیار فوق العاده ای در خط حمله دارد و با استفاده از سرعت و تکنیک الکسیس سانچز و مارسیال و در نهایت تمام‌کنندگی عالی لوکاکو، می‌شود بیشترین استفاده را از کم‌ترین حملات برد. الکسیس و مارسیال می‌توانند توپ را در میانه‌های زمین از فرد و پوگبا گرفته و یا خودشان از‌‌‌ آن استفاده کرده و یا توپ را به لوکاکو برسانند.
در صورتی که با این تیم نیاز به داشتن خط دفاعی مستحکم‌تری دارید هم بهتر است دستی به سه بازیکن هجومی خود نزده و تنها کمی هر سه هافبک را عقب آورده و روی سیستم ضد حمله و ارسال توپ‌های بلند برای مهاجمان برای بهتر کردن نتیجه بازی متمرکز شوید.

۴-۲-۲ | گردبادی طوفانی رو به جلو اما معتدل و آرام

شاید شما از آن دسته کسانی باشید که در بازی Pes2019 به فوتبالی منطقی، ارام و عقلانی تر علاقه داشته باشید این ترکیب بهترین ترکیب برای شماست تقریبا هر تیم مطرحی را که انتخاب کنید مهره های خوبی برای قراردادن در تیم در این ترکیب دارید و به هیچ وجه دستتان خالی نمی ماند چینش و نحوه جایگیری در این ترکیب به به طرز فوق العاده ای بالانس نرمالی دارند و بازیکنان در جای جای زمین به طرز صحیح و روش استانداردی درست پخش و پراکنده شده اند هتر است در تنظیمات چینش پرس سنگین در همه نقاط زمین را انتخاب کنید تا مالکیت از حریف شما گرفته شود.

دو هافبک میانی که یکی از آن‌ها وظیفه دفاعی دیگری نیز وظیفه ارسال  توپ به هافبک‌های کناری تیم‌ را بر عهده دارند، انتخاب خوبی برای این چینش هستند و بر خلاف ترکیب قبلی بارسلونا که باید بازیکنان کناری خود را باید تا خط حمله جلو می‌بردید یا آن‌ها تا میانه‌های زمین عقب می‌کشیدید، در چینش کلاسیک چهار – چهار – دو بهتر است تا هر دو هافبک‌های کناری به شکل هافبک راست و چپ نزدیک به دو مهاجم قرار بگیرند

در خط حمله هم یکی از مهاجمان که قدرت بیشتری در تمام کنندگی، سرزنی و سرعت دارد به عنوان مهاجم و خط حمله نوک و آن یکی که می‌تواند شوت‌های از راه دور بهتری زده و تکنیک بیشتری از خود به خرج داده را به عنوان بازیکن پشت مهاجم در نظر بگیرید.

درنهایت این که شاید شما بگویید این ترکیب یک چینش پیش پا افتاده و قدیمی است و دیگر کاربرد و کارایی خاصی ندارد اما در این ترکیب به شدت این استعداد وجود دارد که شما میانه زمین را به خوبی کنترل کنید و در دست بگیرید این ویژگی برای بازی کردن با رقبایی که شما با آن ها هیچ آشنایی قبلی ندارید بسیار فوق العاده است تا بتوانید توپ را در میانه زمین کنترل کنید و بعد از گذشت زمان کمی از یازی و این توانستید استراژی های او را بشناسید حال براساس نقطه ضعف های او می توانید ترکیب اختصاصی بهتری با توجه به ستاره های تیمی خود بچینید. و در اخر باید توجه داشته باشید که اگر بازیکنان سریعی ندارید به هیچ عنوان از این سیستم استفاده نکنید و بسیاری از کمبود های بازیکنان شما در این ترکیب پوشانده می شود

۵-۲-۳ یا ۲-۳-۵ | دو برادر با لایه ای غیر قابل نفوذ

یکی از نقاط قوت این ترکیب و سیستم این است که شما با خیال راحت می توانید بازی کرده و با آرامش خاصی به پیاده کردن تاکتیک ها و استراژی های خود داخل زمین فکر کنید زیرا در این ترکیب اگر از بازیکان و مهره های خوب خود به درستی و در جای خود استفاده کنید تقریبا دفاعی شبیه به دیوار چین خواهید داشت که رد شدن از آن تقریبا غیر ممکن خواهد بود مگر در اثر اشتباه خود مهاجمان خود به دیوار دفاعی خود راه دهید. در این ترکیب امکان استفاده از ضد حملات به خوبی فراهم شده است و اگر از دسته بازیکنانی هستید که علاقه زیادی به گل زدن از روی سانتر و یا بردن بازی به گوشه ها دارید این سیستم یکی از بهترین ترکیب های انتخابی برای شماست. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که در بازی pes2019 در بررسی های اولیه این ترکیب وجود نداشته است البته با نصب پچ ها ممکن است این مشکل مرتفع شود به هرحال با می توانید با استفاده از قابلیت چینش اختصاصی از این ترکیب استفاده کنید

 

 

۴-۱-۴-۱ | کسل کننده اما فاتح قلعه های سرسخت

شاید برای لحظات اول  این سیستم کمی یکنواخت به نظر بیاید اما اگر بتوانید با این سیستم ارتباط خوبی برقرار کنید حتما همراه بسیار خوبی برای شما خواهد بود و  مطمئناً فاتح بسیاری از بازیها خواهید بود. این سیستم به شدت استعداد حمله را دارد و هجومی است و با استفاده از این سیستم می توانید مالکیت توپ زیادی داشته باشید.

یکی از ویژگی های مثبت بازی PES 2019 نیز این نکته می باشد که در این بازی هوش مصنوعی طوری عمل می کند که توجه ویژه ای به خصوصیات بازی هافبک طراح یا هجومی(AMF) شما دارد و اگر این بازیکن وظایف خود را درست انجام دهد، شانس برنده شدن شما زیاد می شود و در سیستم فوق نیز که دو هافبک هجومی در میانه میدان حاضر هستند، و این موضوع شانس شما را دوبرابر خواهد کرد

اگر بازیکنانی دارید از تکنیک و تاکتیک فردی بالایی برخوردار هستند و قادر به دریبلینگ در سرعت بالا هستند در ترکیب خود بهره نمی برید، به هیچ وجه فکر استفاده از این سیستم را نکنید . پست هافبک دفاعی در این سیستم بسیار مهم است چرا که بازیکن این پست باید قادر باشد تمام ضربات سر اول را بزند و به یکی از ۴ بازیکن جلویی خود برساند. سعی کنید از هافبک دفاعی خود در این سیستم زیاد در سرعت، کار نکشید چرا که خستگی او باعث می شود تا نتواند در دوئل های هوایی موفق شود.

هرگز سیستم شروع بازی خود را بر روی ۱-۴-۱-۴ قرار ندهید و گزینه بازی مالکانه را در تنظیمات حالت حمله فعال کنید؛ این کار باعث می شود شما همواره یک بازیکن آزاد برای پاس دادن در خطوط جلو داشته باشید.

۴-۲-۳-۱ | مافیفای سیستم ها

بدون شک قدرتمندترین و بهترین سیستم در PES 2019 همین چینش و ترکیب است که توازن و تساوی  قدرت در دفاع و هجوم در آن دیده می شود و با هر تیمی که بخواهید می توانید از ان استفاده کنید. با استفاده از این چینش  می توانید میانه میدان را از آن خود کنید و پس از اینکه توپ و میانه زمین را تصاحب کردید می توانید ، انواع و اقسام حملات را بر روی دروازه حریف اجرا کنید. بهترین بازیکن برای هافبک هجومی در این سیستم کوین دی بروینه است.

پیش شرط استفاده از این سیستم این است که مهاجم هدف شما قادر باشد تمام ضربات سر اول را بزند و به طور مداوم بر روی مدافعین حریف فشار وارد کند که این کار موجب خستگی او می شود، پس به فکر یک تعویضی خوب برای او نیز باشید. از این گذشته یکی از هافبک های دفاعی شما حتما باید با تمام شرح وظایف یک مدافع آشنا باشد و به خوبی کارهای دفاعی را بداند و دیگری در فاز طراحی حملات تبحر داشته باشد.

ردیف نام فایل حجم لینک دانلود
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : gamercamp.ir
mohsenfallah
mohsenfallah-2
mohsen-3

mohsen-4

مطالب مرتبط

بهترین ترکیب تیم بارسلونا در بازی Pes 2019
آموزش تکنیک‌های بازی Pes 2019
آموزش بازی Pes 2019 | بهترین ترکیب تیم رئال مادرید
نقد و بررسی بازی Pes 2018 | تجربه ای واقعی تا واقعیت